Odpychanie przez partnera w związku

Jestem w związku juz 3 miesiące i zauważyłam że muj partner nie jest taki uczuciowy ze za każdym razem kiedy chce go przytulic lub pocałować lub spędzić miły dzień to odpycha mnie od siebie a gdy próbuje powiedzieć kocham cie lub jakieś mile słowa to wkurza się lub nie odpowiada

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Myślę, że okres 3 msc związku jest dopiero początkiem, tym samym czasem, w którym partnerzy się poznają. Proszę komunikować partnerowi to co Pani czuje i co myśli w takich sytuacjach. Wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że dowie się Pani bezpośrednio od partnera tego co się dzieje i dlaczego tak reaguje.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com

Witam Panią. Trzy miesiące związku to dość krótki czas. Z Pani opisu wynika, że Pani jest gotowa (i potrzebuje tego) na okazywanie uczuć i bliskości w związku. Trudno jest, zwłaszcza na odległość analizować zachowania Pani partnera. Proszę jednak pamiętać, że Pani jest również w tym związku i jeśli opisana przez Panią sytuacja będzie się utrzymywać będzie potrzebne wykonanie bilansu. Po określeniu korzyści i strat będzie Pani mogła podjąć decyzję co do przyszłości tego związku. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/