Jak nie dopuścić do stanów lękowych?

Witam, mam 20 lat. Od pewnego czasu mam napady lęku którym towarzyszą mi zwiększona akcja bicia serca,czasem potliwośc, problemy ze snem... jak sobie z tym poradzić ? jak niedopuścić do stanów lękowych? pozdrawiam

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

W stanach lękowych wskazana jest zawsze psychoterapia. Sugeruję zatem wybrać się do psychoterapeuty i rozpocząć leczenie. W wybranych sytuacjach (tj, w przypadku stanów lękowych o bardzo silnym natężeniu) konieczna może być także wizyta u psychiatry i uzyskanie recepty na stosowne farmaceutyki.

http://www.gabinetzmian.pl