Jak obliczyć wodę metaboliczną?

Witam, Mam pytanie Jak obliczyc wode metaboliczną u mezczyzny spozywajacego 2500kcal. Dziekuje

Witam,

w celu określenia ilości ody metabolicznej zgromadzonej w organizmie niezbędny jest pomiar przy pomocy specjalnego analizatora składu ciała.
Proszę udać się do pobliskiego punktu dietetycznego lub siłowni, gdzie znajdują się tego typu wagi.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk