Analiza składu ciała i brak zatrzymanych płynów w organizmie

Witam. Będąc wczoraj u dietetyka zrobiłam sobie kontrolną analizę składu ciała. W polu "zatrzymanie płynów" wyszło mi 0 kg. Niestety tej kwestii Pani dietetyk ze mną nie omówiła i nie wiem o czym świadczy ten parametr.

Witam Panią,

Bardzo mnie to dziwi iż dietetyk wykonuje pomiar składu ciała i nie analizuje wyników... To mija się z celem.
Wynik jest pozytywny, ponieważ świadczy o tym iż nie ma Pani zatrzymanej wody w organizmie. Płyny metaboliczne się nie gromadzą a cyrkulacja wodna jest właściwa. Dzięki temu gromadzi się tez mniej toksyn w organizmie, organizm jest odpowiednio nawodniony i nie musi wody przytrzymywać.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk