Jak odzyskać chęć do życia?

Jak odzyskać chęć do życia mam 19 lat i na prawdę nie chce żyć, mam chłopaka który mnie kocha, dwie przyjaciółki, nie mam pomysłów na siebie na życie nie mam wyobraźni, odczuwam pustkę, mam antydepresanty ale obawiam się że nie pomogą oraz chodzę na psychoterapię która też nie pomaga, nauka mi nie idzie przez co czuje się głupia, mieszkam z chłopakiem codzienność jest dla mnie ciężka, mam ochotę się zabić ale szkoda mi mojego chłopaka który tak wiele dla mnie robi. Jakie pomysły aby odczuwać radość w codzienności żeby budzić się gotowym do działania. Mam dość nauki zdalnej oraz uczucia pustki jakbym nie była zdolna do żadnych emocji. Na prawdę nie wiem już co robić jak obudzić się i kochać życie i dążyć do czegoś. Czuję się nikim.

Witam. Proszę zgłosić się do psychiatry, możliwe że powinna Pani trafić do szpitala, aby tam zdiagnozowano co Pani dolega, ustalono leki.

Na jaki rodzaj psychoterapii Pani uczęszcza? Proszę poszukać psychoterapeuty pracującego w nurcie psychodynamicznym. Możliwe, że depresja jest jedynie objawem zaburzenia osobowosci, którego nien wyleczą leki a jedynie psychoterapia.

Stąd konieczne aby odbywała się ona raz lub dwa razy w tygodniu

Pozdrawiam