Jak mam nabrać chęci do życia?

Jak ze soba skonczyc albo jak mam nabrać chęci do życia? Nie chce już żyć nic mnie nie cieszy zawsze pod górkę. Jak jest lepiej i przechodzą mi takie myśli to za chwilę wszystko się psuje i znowu wiem że moje życie nie jest nic warte. Nie chce już cierpiec. Boję się każdego dnia co znowu mi przyniesie

Jak ma Pani możliwość - warto zrobić psychoterapię.
Każde życie ma swoją olbrzymią wartość, mimo rozmaitych trudności, które każdy człowiek w życiu musi przejść.
Jeszcze będzie super, proszę o siebie zadbać!
Serdecznie pozdrawiam!