Jak ograniczyć apetyt u 25-latki?

Ćwiczę, mam dużo ruchu i dieta od specjalisty. Przestrzegam wszystkiego. Zero słodyczy. Smażonego. Białego chleba. Macznych potraw. Slodzonych napojów itd. I nie mogę schudnąć ani kilo od trzech miesięcy. Jak schudłam w miesiąc kilo to w dwa tygodnie to kilo nabrałam. A przestrzegam zaleceń. Jakie suplementy wspomagające odchudzanie mogłabym użyć? Próbowałam błonnika, chrom, Linea, therm Line, hydromin. I wszystkie inne. Nic to nie wspomaga. Jakie tabletki na ograniczenie apteki wieczorem i na słodycze?

Dzień dobry,

jeżeli dieta jest prawidłowo zbilansowana to powinna się Pani zastanowić nad badaniami, np. krzywa insulinowa, badanie tarczycy czy alergie pokarmowe. Przy dobrej diecie i jej przestrzeganiu redukcja masy ciała powinna się pojawiać.

Pozdrawiam