Jak opanować swoje wysokie libido?

Jak opanować swoje wysokie libido? Po przez zabezpieczenia tabletkami oraz bez. Czy uzywam tabletek czy odstawiam je ciągle mam wysokie libido.

Dzień dobry!

Istotne, co Pani rozumie przez wysokie libido i dlaczego chciałaby je obniżyć. Generalnie odczuwanie potrzeb seksualnych jest przejawem zdrowia. Aby stwierdzić, czy w Pani przypadku jest inaczej, są one nadmierne lub zaburzone, proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witam, aby rzetelnie odpowiedzieć na Pana pytanie potrzeba wielu dodatkowych informacji a także wyników badań. Jeżeli jest Pan zaniepokojony swoim funkcjonowanie w sferze seksu proszę udać się do lekarza seksuologa, który zbierze dokładny wywiad i zleci potrzebne badania diagnostyczne a następnie wypisze odpowiednie leki lub zaleci odpwiednie metody postępowania. Zachęcam!