Wysokie libido u 26-letniego mężczyzny

Jak długo będzie utrzymywać się bardzo wysokie libido u mężczyczyzny 26 l. Do trzydziestki czy dalej?
ponad rok temu

Dzień dobry!
Wielu mężczyzn odczuwa słabnięcie libido oraz swoich możliwości seksualnych po 35-40 roku życia. Nie jest to jednak regułą. Równie wielu mężczyzn po 40-50-60 roku życia lubią seks i twierdzą, że wciąż mają na niego tak samo dużą ochotę jak wtedy, kiedy byli o wiele młodsi.
Nie jest możliwe przewidzieć ani ocenić, czy, kiedy i w jakim tempie będzie słabnąć Pana ochota na seks.
Pozdrawiam!

Witaj
Wysokie libido nie jest zależne tylko od wieku , ale składa się na to wiele czynników, zarówno wewnętrznych związanych z rozwojem jednostki i zewnętrznych związanych z jego historią seksualną, a także od partnera z jakim będziemy iść przez życie . Podałeś mało danych więc nie mogę szczegółowo odpisać. Pozdrawiam.