Jak sobie pomóc z wysokim libido?

Witam Czy można umówić sie na konsultacje z psychologiem/seksuologiem? Pisałem już wcześniej,że mam problem z wysokim libido.Od kilku miesięcy mam większą ochotę na seks niż zawsze a masturbacja wystarcza tylko na chwile.Jest to zabawne ponieważ powinienem sie z tego cieszyć,lecz jest odwrotnie.Mam 33 lata i jestem po ślubie 3,5 roku.Moja żona ma już dosyć ciągłej presji z mojej strony.Gdy mi sie nie 'uda' nakłonić jej do seksu to się wkurzam/obrażam,a przecież to nie jej wina że nie ma ochoty

Witam, naturalnie może Pan umówić. Jeżeli ta sytuacja wpływa negatywnie na jakość Pana życia, warto się podzielić ze specjalistą wątpliwościami na temat nadmiernego według Pana popędu seksualnego. Może Pan skorzystać z pomocy w poradni (NFZ - http://www.czpgdynia.pl/category/poradnia-seksuologii-i-patologii-wspolzycia/) jeżeli nie znajdzie Pan lekarza bliżej miejsca zamieszkania (https://panoramafirm.pl/seksuolodzy/pomorskie_pruszcz_gda%C5%84ski). Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Z jakiegoś powodu wzrósł u Pana apetyt na wzmożoną aktywność seksualną.
Z tego, co Pan napisał wynika, że jest Pan tego świadomy i może Pan z tym pracować.

Zapytał Pan, jak sobie pomóc?
Zachęcam Pana 'na teraz i już" do podjęcia systematycznej aktywności fizycznej, która zmniejszy napięcie i pozytywnie wpłynie na Pana ogólne samopoczucie.

Warto by temat wysokiego libido pociągnąć na rozmowie z psychologiem.

Zapraszam Pana serdecznie,
Irena Mielnik-Madej