Jak opanować taki nerwowe?

Witam, od dzieciństw mam triki nerwowe( musze cos dotknac jesli kolo tego przechodzę, musze sie na cos poparzeniec, nie zasne dopoki nie ułoze butów rowno, wykonuje niektore czynnos,wykonuje niektore czynnosci jak rytuał itp) i tak ciagnie sie od lat. Boje sie ciemnosci, zmarłytch itp. Uważam, ze mam nerwice żoładkowa czesto mam wahania nastroju teraz czesto sumutek, płacz. Czesto mam mysli samobojcze. złoszcze sie na wszystkich. Mówie do siebie, wyobrazam sobie rozne sytuacje. Prosze o rade.

Witam Panią Serdecznie,

Potrzebuje Pani profesjonalnej pomocy.
Proszę już nie zwlekać i udać się do Poradni zdrowia psychicznego, celem podjęcia leczenia psychoterapeutycznego (proszę poprosić o skierowanie do Poradni lekarza pierwszego kontaktu-w ramach NFZ-tu)

Życzę Pani dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej

Witam serdecznie,

Prosze nie cierpieć i zgłosic się po pomoc do psychoterapeuty lub lekarza psychiatry.

Taka wizyta to normalna sprawa, wiele osób cierpi z podobnych powodów. Uzyska Pani wsparcie, być może (u lekarza psychiatry) środki łagodzące objawy, Psychoterapia też bardzo pomaga. Jest dostępna także w placówkach z refundacją NFZ - za darmo. Proszę nie czekać i poszukać :-)

Głowa do góry! Z tym wszystkim dzięki pomocy specjalistów można sobie poradzic i wrócić do weselszego, spokojniejszego życia.

Edyta Szafran, terapeutka uzależnień

edyta.szafran@vp.pl

Witam Panią
Wnioskuję, że nie konsultowała Pani swojego problemu z lekarzem,
a tylko domyśla się Pani że to nerwica.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem został prawidłowo
zdiagnozowany i żeby jak najprędzej rozpoczęła Pani leczenie, psychoterapię.
Aby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła problemu,
czyli przyczyny Pani obniżonego nastroju, natręctw i innych dolegliwości
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać równowagę wewnętrzną,
i wypracować umiejętności radzenia sobie ze stresem, z emocjami,
z nerwami i uporać się z pozostałymi objawami, dzięki czemu
odzyska Pani radość życia.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl