Jak osiągnąć przyjemność z seksu?

Witam. Od roku kocham sie ze swoim chlopakiem. Pierwsze razy były bardzo bolesne i niezwykle nieprzyjemne. I nie dotyczyło to pierwszych 10ciu, lecz raczej 50ciu razy lub nawet więcej. Z czasem bolesność nieco spadła, jednak nadal nie jestem w stanie osiągnąć przyjemności. Nieważne co robi mój partner, seks jest dla mnie jedynie źródłem frustracji i łez. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wielokrotnie rozmawiałam o tym z partnerem, jednak nic z tego nie wynika. Kiedyś liczyłam na choćby mile przeżycie jeżeli orgazm nie będzie mi dany, obecnie nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie jakim cudem stosunek płciowy mogłby być przyjemny dla jakiejkolwiek kobiety. Gdy tylko myślę o seksie chce mi się płakać... Nie wiem co zrobię. Chodzenie po lekarzach nie wchodzi w grę, nie mam na to czasu ani pieniędzy. Czy jest coś co mogłabym z tym zrobić?

Dzień dobry!

Właściwym kierunkiem jest właśnie osobisty kontakt z seksuologiem i/ lub psychologiem. Po pierwszy, aby odnaleźć przyczyny i mechanizmy takiej bolesności i nieprzyjemności ze stosunków, a po drugie, aby zapobiec pogłębianiu i utrwalaniu się awersji seksualnej.

Opisuje Pani tą sytuację, jako bardzo istotną, mocno wpływającą na Pani życie, związek, poczucie szczęścia, więc warto znaleźć czas i pieniądze, aby ten problem rozwiązywać. Konsultacje i terapia mogą być też refundowane.

Pozdrawiam!