Jak panować nad nerwami podczas pilnowania dzieci?

Dzien dobry prosze o pomoc bo nie wiem co mam robic mam dwoje malych dzieci meza ciagle nie ma bo pracuje a ja jestem z dziecmi w domu nie wiem jak mam panowac nad swoimi nerwami kiedy dzieci sie w nocy budza i nie chca spac tylko marudza probuje byc silna ale coraz czesciej krzycze na dzieci pozniej odwracam sie i placze ze moge im zrobic krzywde rozmawialam z mezem ale on mi moze tylko pomoc jak jestem w domu a tesciowa niby pomaga ale czesto ucieka zeby wymyslec sobie jakies zajecie pomocy

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza