Jak pomóc dziecku z niedoborem witamin?

Dzień dobry . Mam poważny problem z 12 letnim synem ,który spożywa ograniczoną liczbę produktów .Produkty te nie zawierają mięsa i warzyw .Przez dzień zje tylko frytki tosty kromka chleba .Szukałam pomocy u wielu pediatrów ,psychologa ale byłam tylko zbywana .Ma nie dobór żelaza jest ciągle zmęczony nie może się skupić na nauce proszę o pomoc gdzie synowi pomogą.

Dzień dobry,

proszę się skontaktować z dietetykiem (klinicznym), który także zajmuje się dziećmi - niejadkami. Może jemu uda się przekonać dziecko do rozszerzenia diety. Włączenie suplementacji niestety nie rozwiąże problemu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga