Jak pomóc sobie z bolesnymi miesiączkami?

Mam 24 lata i okrutnie bolesne miesiączki. Ból, biegunka, wymioty z bólu, omdlenia, zalewanie potami i dreszcze, gdy dostaję okres, potrafię kilka godzin tak leżeć i wić się z bólu. Co mam zrobić? To nie pozwala mi normalnie funkcjonować i sprawia, że strasznie się boję gdy zbliża się termin, bo nie wiem czy znów będę musiała się tak wycierpieć. Ketonal i gorący termofor już nie pomagają. Przyjmuję Euthyrox na niedoczynność tarczycy. Proszę o pomoc i radę!

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa i modyfikacja leczenia, być może pomogłaby terapia hormonalna?
Pozdrawiam