Jak poradzić sobie w dorosłym życiu u osoby po przemocy rodzinnej?

Witam co robić w sytuacji kiedy przez cale zycie byłem katowany i ponizany przez matke bestie i ojca pantofla ale bardziej przez bestie mój problem to to ze mam 22 lata i nie mam i nigdy nie miałem dziewczyny jestem nieśmiały boje się kobiet o mam robić w takiej sytuacji mam ochotę ich zabić. Zniszczyła mnie totalnie moja samoocena jest zerowa co zrobic by zamknąć tych katów do psychiatry ka błagań o pomoc ja juz padam.

Dzień Dobry.

To bardzo wstrząsające o czym Pan pisze.
Jestem pełen zrozumienia dla Pana sytuacji,
emocji i uczuć.

Ważne jest to, że można to zmienić, że nie musi
tak być!
Nie musi się Pan bać, nie musi mieć Pan niskiej
samooceny
, nie musi Pan pozwalać nikomu się
krzywdzić ani poniżać.

Zasługuje Pan na szacunek, uznanie i miłość
oraz na wiele, wiele innych....

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie
psychoterapii.
Na wizytę do psychoterapeuty można udać się
prywatnie albo można również umówić się
w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Życząc tego, co jest Panu najbardziej potrzebne,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomed

Witam,

wskazane jest dla Pana wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie sobie poradzić z problemem, poczucie własnej wartości można odbudować, w tym celu zalecana jest psychoterapia.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, radziłbym udać się do psychologa lub psychoterapeuty lub poradni specjalizujących się w pomocy i terapii osób z tzw. syndromem DDD ( dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych)
Pozdrawiam

Dzień dobry. Powinien Pan skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Pana problemy, jak słusznie Pan zauważył maja swój początek w przeżyciach związanych już z bardzo wczesnymi latami Pana życia. Poczucie niskiej wartości jest wtórnym problemem, wynikającym ze wcześniejszych przeżyć. Dlatego ważne jest aby przepracować te doświadczenia. Pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/