Jak poradzić sobie z bólem w podbrzuszu?

Dzień dobry od roku nie mogę poradzić sobie z bólem w podbrzusza z prawej strony, zrobiłam już gasteoskopie,kolonoskopie z czego wynikło że mam zapalenie żołądka i dwunastnicy.Lecze to,lecz nie nie przechodzą. Nie mam woreczka żółciowego od 5 lat.Bol pojawia się z nikąd, czy jem lekkosstrawne posiłki czy nie nadal boli.Zaczyna się od kłujacego bólu w boku a następnie kurczowego i ciągnie aż do lędźwi.Bylam już u gastrolog który przepisał mi leki psychotropowe które brałam miesiąc bez żadnych skutków.boli codziennie czasem z przerwą 4 dniowa maksymalnie.Prosze sze

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ponownie udać się do lekarza gastroenterologa. czy było usg jamy brzusznej ? jaki dokładnie lek został przepisany?