Jak poradzić sobie z depresją i stanami lękowymi?

Witam Serdecznie mam jestem mężczyzną 22 letnim mam takie myśli że niedługo umrę staram się o tym nie myśleć ponieważ czuję się ogólnie dobrze zadałem już jedno pytanie w tej sprawie Pani doktor Psychiatra odpisała że mogą może to być depresja lub stany lękowe czy mogę jakoś je sam zwalczyć Pozdrawiam

Jeżeli jest to depresja lub zaburzenia lękowe, proszę udać się do lekarza psychiatry i psychoterapeuty, gdyż samemu może być ciężko się wyleczyć. Depresja to taka sama choroba jak każda inna i popularne stwierdzenia "proszę wziąć się w garść" raczej nie pomogą, tak jak na grypę nie pomaga taka rada. Powodzenia!