Jak poradzić sobie z depresja u osoby z dwójką dzieci?

Wita mam32lata urodziłam dwójkę dzieci leżę się na depresję ,otyła byłam cały czas boli mnie kręgosłup ciężko mi się oddycha nie stać mnie prywatnie na zmniejszenie żołądka mieszkam koło Szczecina chcemy żyć dla dzieci i być pełna energii jest to moje marzenie w które przestałam wierzyć dlatego depresja mi się pogłębia proszę o pomoc z całego serca próbowałam już wszystko i efekty jo-jo pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu symptomatycznego, wnioskuję że wskazana jest dla Pani (ponowna) konsultacja dietetyczna, by konsekwentnie realizowała Pani ustalony plan żywieniowy.

Z mojej strony podzielę się z Panią przesłaniem, które tutaj na Portalu Abc Zdrowie chętnie zamieszczam, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Zachęcałabym Panią (już teraz!) do zwizualizowania siebie, do zobaczenia siebie takiej, jak Pani chce wyglądać (z uwzględnieniem zadowalającą Panią tkanką tłuszczową).
Jeśli Pani wyobrazi sobie siebie i to zobaczy, to może Pani zaplanować (już teraz!) takie (tylko świadomie) działania, które będą dla Pani skuteczne.

Niestety, nie ma drogi na skróty..
Wystarczy by zdrowo się Pani odżywiała, jadła tyle, ile Pani naprawdę potrzebuje oraz regularnie/konsekwentnie uprawiała aktywność fizyczną.
Istotnym jest utrzymanie optymalnego oraz niezbędnego poziomu mikroelementów w organizmie.

Wspieram Panią mentalnie i życzę tylko satysfakcjonującej efektywności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605