Jak poradzić sobie z nadmierną wagą?

Witam mam 19 lat, i ważę 105kg widać to po mnie baardzo, wstydzę się teraz wyjść gdziekolwiek z domu, bo jak ja wyglądam.. Waga ciężka, 19-latek... Przez to nie mogę zrobić prawa jazdy bo się poprostu wstydzę iść na kurs.. Teraz tak nawet jak schudne(chociaż ciężko się zmotywować), to zostanie mi zwisający brzuch, tkanka tłuszczowa.. Czy całe życie mam już zj..... czy da się coś z tym zrobić?:/

Witam, zawsze da się coś z tym zrobić ;). Jesteś młodą osobą i wiek wpływa tylko korzystnie na efekt i szybkość jego osiągnięcia. Najlepszym pomysłem było by zgłoszenie się do dietetyka w miejscu zamieszkania lub jeśli się wstydzisz - przeprowadzić wizytę online. Prowadzę również konsultacje online, wiec zapraszam. Zawsze to zachowanie odrobiny prywatności jeśli wstydzisz się na ten moment przyjść bezpośrednio do gabinetu.
W tym wieku prędkość spadku masy ciała jest dość szybka i jeśli tylko założysz że dasz radę to tak właśnie będzie, to już 50% sukcesu.
powodzenia