Jak zmotywować się do zrzucenia wagi?

Jak zmotywować się do zrzucenia wagi? Witam, mam 19 lat, 154cm wzrostu i ważę 71kg. Już raz próbowałam schudnąć i udało mi się zrzucić 5 kg niestety wróciłam do starych nawyków i przytyłam 3 razy tyle ile udało mi się zrzucic,.. Cały czas jestem senna i czuję się chora, mecze się już nawet podczas chodzenia a jednak nie wiem jak zmotywować się i jak zabrać się za poprawę swojej kondycji i wagi. Proszę o pomoc i dziękuję z góry ♥️

I tak
DLACZEGO CHCĘ SCHUDĄĆ - proszę zapisać 10 odpowiedzi
Następnego dnia proszę wybrać jedna najbliższą sercu. Na przykład: Chcę schudnąć żeby pożyczyć od Krysi tę super kieckę w rozmiarze S.
Teraz pytanie :
- co mi to da? i znów 10 odpowiedzi.

Następnego dnia trzeba zapisać 10 odpowiedzi na pytanie "co mi to da" o drugi punkt, potem o trzeci i tak az do 10-go

Potem, jak Pani przegladnie wszystkie 100 "co mi to da" będzie widać kilka najczęstszych odpowiedzi.

I do nich proszę sobie zadac pytanie "i co wtedy"

Na przykład - co mi to da?
- poczuję satysfakcję
- spełnię marzenie
- podniosę swoją wartość w swoich oczach
- poczuje się silna
- poczuje przypływ energii
- przebiegnę 5km
- dokończę rozpoczęty kurs nurkowania
- ...

I co wtedy?
- zazwyczaj ...

Zazwyczaj kiedy prowadzę tego rodzaju sesję z moimi Podopiecznymi dochodzimy to ....

TAK!

Do spełnienia najczęstszych i najbardziej oklepanych zyczeń: Zdrowia i szczęścia

Kiedy schudnę poczuję się zdrowa i szczęśliwa

Chcę być zdrowa i szczęśliwa dlatego wybieram zdrowy sposób odzywiania :-)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na www.przeciwwaga.pl