Jakie pytania zadać rodzinie, która zaadoptuje moje dziecko?

Chce oddac dziecko do Adop ze wskazaniem. Jakie pytania warto zadac rodzinnie ktora chce adoptowac malenstwo?

Witam Panią
Pani jest mamą i to Pani decyduje kto będzie kochał i wychowywał Pani dziecko, więc może pytać Pani o wszystko od poglądów jak wychowywać dziecko aż do życia seksualnego i poglądów religijnych.
Anna Suligowska

Proszę zadać pytania takie, które będą wpływać na rozwój i wychowanie dziecka. Np. poglądy religijne, wyznawane wartości, odpowiedzi na pytania sytuacyjne (Co Państwo zrobicie gdy dziecko .......).

Pozdrawiam,służę poradą i zapraszam do korespondencji.
http://psychopedagog.eu