Jak poradzić sobie ze śmiercią na raka bliskiej osoby?

4 lata temu zmarła moja mama na raka . I od tej pory nie potrafię sobie z tym poradzić . Od 4 lat męczą mnie bóle brzucha . Robiłam już wszystkie badania i są wpoządku . Chodzę pszygnebiona smutna nie chce mi się z nikim rozmawiać . Nie wiem co robić jak sobie z tym poradzić .proszę o poradę? Pozdrawiam

Dzień dobry,
W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłaby psychoterapia u psychologa psychoterapeuty, który pomógłby Pani poradzić sobie ze stratą. Nieprzepracowana i nieprzeżyta do końca żałoba potrafi trwać latami i dawać przykre objawy z depresją włącznie. Na przedstawiony problem nie pomoże jedna porada i tu potrzeba długich rozmów na żywo. Mam nadzieję, że uda się Pani wkrótce do specjalisty i wszystko stopniowo będzie wracało do normy.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psychologkulczycka.pl/