Jak powrócić do wagi po ciąży pozamacicznej i silnej depresji?

Witam, 32 lata Jestem po ciąży pozamacicznej, dostałam 2 dawki MTX, leżałam 3 tyg. w szpitalu, schudłam ok. 4 kg -z 38 na 34 kg (zawsze byłam szczupła a wyniki ok) Po miesiącu dostałam silnej depresji i jestem leczona lorafenem i lamitrinem, schudłam jeszcze 1 kg, staram się jeść normalnie, wyniki z krwi wykazały zaniżoną odporność, natomiast hemoglobina dobra powyżej 13. jak mogę powrócić do wagi. Mija miesiąc a ja nic nie przytyłam staję w miejscu. Czy są jakieś suplementy, odżywki do picia?

Renata GrzechociĹska

Są na rynku dostępne takie odżywki. Proszę udać się do apteki tam wskażą Pani odpowiedni preparat.