Jak pozbyć się cellulitu na pośladkach oraz schudnąć z nóg i brzucha?

Mam 13 lat, 162 cm wzrostu i ważę 52 kg. Jestem aktywna fizycznie. W ciągu roku szkolnego chodzę na basen. Mam 2 treningi dziennie, codziennie. Rano o 6.00-7.00 i po południu 16.00-18.00. Dodatkowo chodzę dwa razy w tygodniu na siłownię. Najgorsze jest to, że mam grube nogi i trochę brzuch i mam cellulit na pośladkach. Stosowałam już diety i różne kremy, ale to nic nie zdziałało :((Jem w miarę regularnie, czasem po treningu zjem coś słodkiego. Chciałabym ważyć poniżej 50 kg. Wiem, że to trudne, ale bardzo bym chciała schudnąć :)) Proszę o pomoc i dziękuję :)
13 LAT ponad rok temu

Witam,

utrata masy ciała jest w Twoim wypadku niepotrzebna oraz niewskazana. Twoja waga wskazuje na normę, dlatego nie ma sensu, abyś się odchudzała.

Jeśli chodzi o cellulit na pośladkach możesz zacząć chodzić na zabiegi kosmetyczne lub masaż antycellulitowy. Dodatkowo polecam artykuły, z których dowiesz się wielu ciekawych informacji jak walczyć z pomarańczową skórką: domowe sposoby na cellulit oraz likwidacja cellulitu.

Pozdrawiam