Jak pozbyć się zbędnych kilogramów i wyszczuplić uda?

Witam. Mam 15 lat, 165 cm wzrostu i ważę 64 kg. Moim problemem są otyłe uda i brzuch. Jestem osobą czynnie uprawiającą sport. Nigdy wcześniej nie podejmowałam stosowania diet, raczej ograniczałam słodycze oraz posiłki wysokokaloryczne. Jak zrzucić uda i odjąć sobie trochę kilogramów?
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Jeśli jesteś aktywna fizycznie, a mimo to masz problem z tkanką tłuszczową w okolicach brzucha i ud, powinnaś zrezygnować z tłustych, słodkich i wysokokalorycznych przekąsek. Być może popełniasz więcej błędów żywieniowych, dlatego powinnaś zapoznać się z zasadami zdrowego żywienia i do nich się stosować. Znajdziesz je w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski

Poza tym wykonuj ćwiczenia właśnie na te partie ciała, na których jest największe nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam