Jak przekonać męża do rezygnacji z alkoholu?

Witam mam problem z mężem który ma wysokie ciśnienie, jest w trakcie badań a nie może sobie odmówić wypicia 4 piw dziennie w weekend 6 i drinki. Co mam zrobić żeby zaczął mnie słuchać ?

Witam, proszę skorzystać z pomocy Poradni terapii uzależnień i współuzależnień od alkoholu. Rozmowa ze specjalistami pomoże Pani poradzić sobie z bieżącą sytuacją.

Pozdrawiam serdecznie

Dorota Nowacka