Jak przywrócić owal twarzy?

Mam problem z którym mecze się wiele lat, jestem osobą bardzo szczupłą , lecz buzię mam strasznie gruba. Wiem że nie jest to uwarunkowane genetycznie ponieważ kiedyś miałam szczupła. Proszę napisać czy jest jakaś szansa sposób żebym wróciła do dawnego owalu twarzy? Pije bardzo sporą ilość kawy( 4dziennie)czy to może być przyczyną?

Dzień dobry,

W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna posiada wiele mało inwazyjnych zabiegów, które mają na celu poprawę owalu twarzy. Proponuje zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej- podczas konsultacji dobierze on najlepszy zabieg dla Pani.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam,

Proszę o przesłanie zdjęć: przód twarzy i dwa profile oraz zdjęcie całej Pani. Kawa nie ma nic do objętości twarzy. Wręcz przeciwnie , ma działanie odwadniające. Proszę pamiętać aby wypijać więcej nie moczopędnych płynów jak pije Pani dużo kawy. Są metody na wyszczuplenie buzi ale zaproponuje je Pani po otrzymaniu zdjęcia.

Pozdrawiam
Lek med Małgorzata Ornatowska
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej PTL