Jak radzić sobie ze skurczami łydek?

Witam serdecznie, Ponad dwa tygodnie temu mialam skurcz lydki w trakcie snu. Od tamtej pory mam wrazenie, ze moj miesien jest lekko obolaly. Wczoraj przed snem, chcialam zobaczyc w jakim jest stanie i kilka razy napielam miesien lydki. Wtedy dostalam bardzo silnego skurczu. Po jakims czasie, probowalam w podobny sposob napiac miesien drugiej lydki i rowniez dostalam skurczu. Musze podkreslic, ze w ostatnim czasie jestem bardzo zestresowana. Mam 22 lata. Czy jest to normalne? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy przyjmuje Pani jakies leki? Proponuje udac się do lekarza POZ po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sadze ze może być wskazane przyjmowanie preparatów z magnezem