Jak rozjaśnić skórę przy leku Axotret?

Witam Mam taki problem z skórą na twarzy a mianowicie chciałbym mieć taki jasny kolor skóry coś w stylu jasny kremowy coś takiego a teraz na twarzy a mam lekko ciemny moze nie ciemny a taki brązowy.Macie jakieś propozycje jak rozjaśnić skórę ?Dodam ze jestem w 3 miesiącu leczenia trądziku lekiem axotret.

Witam. Samo leczenie trądziku powinno przyczynić się do delikatnego rozjaśnienia naskórka. Pewne efekty dają również zabieg z delikatnymi kwasami owocowymi np. z kwasem migdałowym.