Jak rozkurczyć żołądek?

Witam :( mam pytanie i już czasem nie ma do kogo się zwrócić. Po chorobie 3 lata temu zaczęłam się odchudzać, teraz mam żołądek skurczony do minimalnych rozmiarów, potrafię przez cały dzień zjeść max 2 bułki i jestem pełna :( chcę przytyć, żebra wychodzą mi na wierzch, po sobie wiem że jest źle, co odbija się na mojej psychice :( co mogłabym zrobić, żeby w jakimś stopniu rozciągnąć żołądek? I przytyć... bardzo proszę o odpowiedź :(

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jeśli chesz przytyć, przede wszystkim jedz o regularnych, stałych porach w formie pięciu posiłków.
Twoja dieta powinna być początkowo lekkostrawna - najlepiej, jeśli są to produkty gotowane. Możesz np. jeść gotowane jabłko, domowe kisiele owocowe, banany, duszone mięso indyka lub cielęcinę, gotowane warzywa, ryż i kasze, twarożek, naturalne jogurty i domowe dżemy. Stopniowo zwiększaj objętość posiłków i ich kalorycznosć, a będziesz czuć się coraz lepiej.
Jeśli cierpisz na anoreksję, powinnaś zdecydować się na psychoterapię.
Polecam Ci informacje dostępne w naszym serwisie: http://portal.abczdrowie.pl/leczenie-anoreksji

Serdecznie pozdrawiam.