Jak rozpoznać depresję u osoby po kilku operacjach?

Ostatnio wiele przeszłam, w ciągu 6lat dwie operacje biodra, na początku roku poroniłam, po dwóch miesiącach wypadek w pracy- uszkodzenie endoprotezy biodra i znów operacja. Jestem miesiąc po operacji dostałam kolkę wątrobową, nie mogą zoperować mojego woreczka żółciowego z kamieniami bo grozi zakrzepica. Od dwóch tygodni mam problemy z spaniem, jestem rozdrażniona, denerwują mnie drobne rzeczy, często popłakuje, nie potrafię panować nad emocjami. Czy to depresja ?

Dzień dobry.

Proponuję Pani wizytę u dwóch specjalistów. Po pierwsze u psychologa - psychoterapeuty, a po drugie u psychiatry.

Życzę odwagi i wytrwałości,
Dariusz Pysz - Waberski