Jak rozpoznać orgazm?

jak rozpoznac że mam orgazm?

Dzień dobry!

Orgazm jest zazwyczaj silnym przeżyciem, które - jeśli się go doświadczyło - można zauważyć i rozpoznać. Przed orgazmem stopień doznawanej przyjemności i napięcia seksualnego stopniowo rośnie, a bezpośrednio po nim następuje uczucie ulgi i potrzeba odpoczynku. U większości kobiet, bezpośrednio po orgazmie łechtaczka staje się nadwrażliwa i nie jest możliwe dalsze kontynuowanie silnej stymulacji.
Podczas orgazmu można też zauważyć inne sygnały, np. napięcie się piersi, uczucie gorąca, rumień na policzkach i dekolcie, przyspieszony oddech, skurcze ciała itp.
Zazwyczaj wyczuwalne są także rytmiczne skurcze pochwy i odbytu.

Pozdrawiam!