Jak rozumieć prądy przechodzące przez całe ciało?

prady przechodzace przez cale cialo od glowy co jest powodem

Lek. Marta Gryszkiewicz

Takie zaburzenia najczęściej świadczą o patologiach w obrębie układu nerwowego. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego z uwzględnieniem szczegółowego badania neurologicznego. W tym celu należy skonsultować się z neurologiem. Do lekarza tej specjalności niezbędne jest skierowanie, które można uzyskać np. od lekarza rodzinnego.