Jak rozwiązać taką sytuację z synem?

Witam. Mam piętnastoltetniego syna. Od pewnego czasu ma on nietypowe zachowania. Kiedy przychodzą do niego koleżanki, usilnie dąży do tego, aby jego narządy płciowe miały kontakt z ich nogami. Generalnie dziewczyny sobie z tym radzą wychodząc, albo rozmawiają przy mnie, ale jest jedna dziewczyna, która nie ma nic przeciwko. Ja raz wszedłem, bo myślałem, że oni rozmawiają, a ona próbowała już mu tam nogi położyć. Rozmawiałem z synem i powiedział, że bardzo chciałby to przeżyć i jak bym mu na to pozwolił, żeby mu to zrobiła, to więcej by tego nie chciał. Do tej pory udaremnialem to. Syn staje się agresywny. Pytanie brzmi. Czy pozwolić mu spełnić to jego marzenie, czy w inny sposób to rozwiązać? Z góry dziękuję za poradę. Pozdrawiam.

Chłopcy w okresie dojrzewania poszukują różnych metod rozładowania napięcia seksualnego, którego blokowanie może prowadzić m.in. do zwiększonej impulsywności, a nawet agresji, o której Pan napisał. Sugeruję konsultację z seksuologiem, aby po przeprowadzeniu psychoedukacji wskazał sposoby na poradzenie sobie z opisaną trudnością.