Co zrobić, jeśli syn zamyka się w sobie i nie chce rozmawiać?

syn zamyka się z każdym dniem coraz bardziej w sobie i staje się nawet agresywny gdy pytam o cokolwiek nie chce się uczyć nie wychodzi z domu nawet z niego uciekł na kilkanaście godzin nie chce porady psychologa a poprosiłam o taką pomoc.Ma problem bo po jednej wizycie psycholog stwierdziła że potrzebna mu pomoc ale co zrobić kiedy nie chce iść do psychologa?do mnie już prawie wcale się nie odzywa pytałam czy zrobiłam coś nie tak że taki jest w stosunku do mnie ale nie odpowiedział .

Witam. Trudno Pani pomóc przez internet. Jak syn nie chce, to Pani może iść do psychologa czy nawet rozważyć psychoterapię.
Magdalena Brabec

Witam. Sprawa faktycznie wygląda bardzo poważnie. Zalecam umówić wizytę domową psychiatry. Jeżeli syn nie będzie chciał z odwiedzającym go w domu psychiatrą rozmawiać - to proszę się wtedy tego psychiatry poradzić, co należy robić. Pozdrawiam