Jak schudnąć przy tabletkach antykoncepcyjnych?

ja mam pytanie do dietetyka biore tabletki antykocepsyjne i troche przytylam a chcem to z zrzuic jaki spospob moge

Witam,

jeżeli obserwuje Pani przyrost masy ciała przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych, radziłabym zasięgnąć porady ginekologa, ponieważ może to świadczyć o tym, że tabletki zostały źle dobrane.

Serdecznie pozdrawiam,
mgr Alicja Golonka
www.dietetyk-proporcja.pl

Witam Panią,

Na początku należałoby zadać sobie pytanie czy przyczyną wzrostu wagi są jedynie tabletki antykoncepcyjne czy może zmieniła Pani również swoją codzienną dietę? Jeżeli problem tkwi a antykoncepcji to zalecam wizytę u ginekologa ponieważ tabletki mogły zostać niewłaściwie dobrane. w takim wypadku wzrost wagi jest związany nie tyle z przyrostem tkanki tłuszczowej a opuchnięciem spowodowanym zatrzymaniem wody w organizmie.

W celu ustalenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu drogą mailową
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam