Jak schudnąć z ud i zmniejszyć masę ciała?

dzień dobry, mam 18lat mam taki problem z którym nie mogę sobie poradzić już około 3 lat . mam 157cm i waze 50kg . mam szerokie biodra 90cm uda 52cm i to są moje najwieksze kompleksy. chciałabym byc chuda wazyc ok 44-45kg. probowałam wszystkiego zdrowego odzywiania i sportu, głodówek ,często nie mogłam juz wytrzymać i się objadałam potem znów głodziłam , nie akceptuje sie ,dotego rodzice siostra jak cos jem mowia ze mi tyłek urośnie,to jest straszne jak mogę sobie z tym poradzić samej.

Witam serdecznie,

najlepiej jakby Pani nie radziła sobie z tym sama a zasięgnęła pomocy dietetyka. Metody odchudzania, które Pani opisuje są niedopuszczalne i jedynie rozregulowują Pani metabolizm i sprzyjają efektowi jo-jo. Proszę się w taki sposób nie odchudzać ponieważ zrobi sobie Pani krzywdę.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
Proszę się zastanowić czy nie warto zająć się problemem profesjonalnie.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam,

Odchudzanie miejscowe nie jest możliwe, tłuszcz traci się z całego organizmu. W celu zmniejszenia objętości danych partii ciała, wpłynął pozytywnie ćwiczenia na to ukierunkowane. Poprawią one wygląd jak i wymodelują. Aktywność przyniesie jeszcze korzyści w postaci dodatkowo wydatkowanej energii co wpłynie przy odpowiednio ułożonej i zbilansowanej diecie na zmniejszenie masy ciała. Diety głodówkowe nie są tutaj polecane i skuteczne.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu.

Pozdrawiam serdecznie
Robert Lipert, Dietetyk
www.lublin.mojdietetyk.pl
lublin@mojdietetyk.pl
tel. 792 450 650