Regularne ćwiczenia i dieta a problem ze schudnięciem

witam mam na imię Magdalena,waze 77 kg od 3 miesięcy jestem na diecie,cwicze 5 razy w tygodni i na dodatek codziennie rano biegam a jednak nie moge schudnąc.Na rano jem 2 kromki ciemnego chlebam,z białym serkiem lub pomidorem,ok 11 jogurt naturalny lub otreby owsiane ,na obiad warzywa,mięso czasem ryż lub kasze no a potem kolację chleb ciemny z szynkia a w między czasie jakis owoc.Nie wiem co robię źle?

Witam!
Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia.

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska