Jak schudnąć po narodzinach dziecka?

Witam mam problem z rzuceniem wagi jak pewnie kazda kobieta. u mnie problem jest taki ze po urodzeniu dziecka zostalo mi troszku nad wagi probowalam diety chodzilam na fitness i dalej mam problem z z rzuceniem kilogramow mozecie mi pomoc jakos??

Witam!

Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Polecam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem).

Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska