Jak się depilować przy żylakach?

Dzień dobry. Długo zastanawiałam się nad wyborem sposobu depilacji. Na 1 nodze mam żylaka. Zanim zakupilam depilator laserowy, sprawdzałam, czytałam i wszędzie napisane było, że ten sposób depilacji (jeżeli chodzi o żylaki) jest jednym z lepszych. W instrukcji, załączonej do depilatora napisane jest, że nie powinno używać się go w okolicach miejsca żylaka. Jak to jest? Pozdrawiam

Dzień dobry, szanowna Pani w pierwszej kolejności proszę zając się leczeniem żylaków a następnie przystąpić do depilacji laserowej, która trwale usunie owłosienie. Depilator, który zakupiła Pani do domu do nie jest laser a jedynie IPL, którego efektu będą znikome.

Pozdrawiam serdecznie