Jak się przygotować do wizyty ginekologicznej?

witam mam 28lat i wstyd sie przyznac ale jeszcze nigdy nie bylam u ginekologa, po prostu nie mialam takiej potrzeby po 2 chyba umarlabym ze wstydu;/wiem s ze wkoncu bedzie mnie czekala wizyta ale mam strach, moje pytanie dotyczy tego czy jezeli pojde do ginekologa moze mnie okrzyczec o to ze nigdy nie chodzilam i bedzie to moja pierwsza wizyta ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Specjalista ginekolog nie ma prawa oceniać Pani wyborów. Wprawdzie rzeczywiście powinna Pani wcześniej pomyśleć o pierwszej wizycie, aczkolwiek zdecydowanie nie jest za późno. Proszę się zatem nie niepokoić, lekarz bez wątpienia nie będzie krzyczał.