Jak skutecznie leczyć depresję i nerwicę?

Witam, Leczyłam się kiedyś na nerwicę lękową. Znowu mi się pogorszyło. Czuję że mam też depresję. Bo czy depresja nie idzie w parze z nerwicą lękową. Nie wiem co robić leczyć się czy dać sobie spokój. Trochę boję się brać leki bo mają tyle skutków ubocznych. Kiedyś brałam mozarin i trittico cr. Proszę o radę!

Witam,

proszę rozważyć psychoterapię poznawczo - behawioralną jako metodę leczenia i pomocy dla siebie, w przypadku zaburzeń depresyjno - lękowych.
Pozdrawiam serdecznie