Jak skutecznie walczyć z alergią pokarmową?

Witam. Od roku męczę się z alergią pokarmową, jednakże z tego co wiem, żadnych takich badań NFZ nie prowadzi. Jaki wspólny składnik łączy te produkty: drożdże, proszek do pieczenia, chipsy Lays, ciasto od pizzy, białe pieczywo oraz sos czosnkowy?? Po tych produktach mój brzuch puchnie, jakbym była w 9 miesiącu ciązy, po 5 godzin jest straszny ból podbrzusza i zawsze śmierdzące, luźne fekalia. Czy to problem jelita grubego? Jaki wspólny składnik mogą mieć te produkty? Podejrzewam, że muszę go unikać, ale nie znam jego nazwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza gastroenterologa i wykonać diagnostykę