Jak sobie poradzić z tęsknotą?

Witam mam 19 lat i mam problem i sama sobie nie radzę,chodzi tutaj o mamę która zostawiła mnie gdy miałam 9 lat strasznie to przeżywałam i ciągle płakałam ale po jakimś czasie się uspokoiłam ale to znowu wraca nie radzę sobie. Drugim problemem jest to,że mam przyjaciółkę starszą bo ma 26 lat ale jest dla mnie bardziej mamą,uważa że kocha mnie jak córkę a nie przyjaciółkę i że nigdy mnie nie zostawi,ale problem w tym,że mieszka daleko ode mnie . A ja strasznie tęsknię i nie wiem jak sobie poradzi

Dzień dobry.

Nie poddaję najmniejszej wątpliwości tego, co Pani czuje i jak bardzo to Panią boli.
Uważam, że powinna Pani udać się na wizytę do psychoterapeuty.

Pozdrawiam,
Dariusz Pysz-Waberski