Jak sprawdzić, czy mąż zażywał narkotyki?

witam Pana doktora, mam pytanie: jak sprawdzić czy mój mąż który był na kawalerskim nie brał narkotyków np marihuany..??? jak ja to moge sprawdzić.... wprost sie nie przyzna wiec chce go sprawdzić ... zona

Witam. Ja się zastanawiam, po co to Pani? Rozumiem, że ewentualne zażycie narkotyku zdarzyło się mężowi raz (i to nie na pewno). Sprawdzanie go teraz to komunikat "nie ufam Ci" albo "chcę Cię kontrolować" - jedno i drugie nie sprzyja dobrym relacjom między małżonkami. Odradzam. Z pozdrowieniami, AR-K