Jak sprawdzić skuteczność leczenia boreliozy?

od 2tygodni lecze sie na borelioze. w kwietniu bylam nad morzem. mialam mala rane na lydce i poszlam biegac, zadnego kleszcza nie widzialam jak przyszlam do domu to dprapalam to, bo wswedzialo. pojawil sie rumien. nie mialam innych obiawow ani kleszcza, wiec nikt na borelioze mnie leczyc nie chcial. dopiero 25.06 test na przeciwciala(te IG na mlode infekcje) i wyszlo okolo 30. natychmiasto dostalam doxycycline, ktore biore ujuz 20dni. jednak w trakcie mialam biegunke.JakSprawdzicZeLekarstowDZial

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Na podstawie występujących objawów będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.