Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 6 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak szybko schudnąć? Pomocy

Mam 14 lat ważę 62 kg przy wzroście 158cm co mam zrobić aby szybko schudnąć? Ile powinnam ważyć prawidłowo? Jaki powinnam stosować jadłospis by schudnąć przez miesiąc abym ważyła prawidłowo? Proszę o szybką odpowiedź:)
14 LAT ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Witam,

Twoja masa ciała wskazuje na nadwagę, ale jesteś w wieku, kiedy nie należy zbyt ograniczać podaży kalorii. Utrata masy ciała to proces długotrwały, dlatego nie możesz się nastawiać, że schudniesz szybko i bez problemów. Na początek możesz zapoznać się ze zdrowymi zasadami żywienia i zacząć się do nich stosować.

Dzięki temu uzyskasz niezbędną wiedzę potrzebną do prawidłowego odżywiania. Dodatkowo pamiętaj o aktywności fizycznej, która przyspiesza tempo przemiany materii i pozwala na efektywniejszą utratę masy ciała. O zdrowych nawykach przeczytasz w artykułach http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki oraz http://portal.abczdrowie.pl/7-sposobow-na-zrzucanie-wagi-bez-diety

Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy