Jak uporać się z szumami w prawym uchu?

Witam, od 2 miesiący próbuję uporać z szumami w prawym uchu. W zależności jak ułożę głowę, tak szum raz jest ciągły , raz pulsacyjny. Chodziłam po różnych lekarzach i żadne leczenie nie pomogło. Dostawałam areozole do nosa po których miałam przechylać głowę w tył w skrętem w prawą stronę (ponieważ tym uchu występują szumy). Nie mam pojęcia co mi jest, a żaden lekarz nie może mi pomóc. Czy mogę lizyć na jakąś radę?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u laryngologa oraz neurologa następnie odpowiednia diagnostyka jak wyglada morfologia?