Jak walczyć z taką frustracją?

Kiedy ktoś mnie chwali to zaczyna mi nie wychodzić. Dodatkowo mnie to frustruje i przestaje mi się chcieć próbować, jak z tym walczyć?

Szanowna Pani,

Za mało danych jest w Pani wiadomości, by móc konkretnie odpowiedzieć. Pojawiło mi się pytanie, co sprawia, że słowa czy spojrzenia innych ludzi mają dla Pani tak duże znaczenie? Życzę Pani działania w zgodzie ze sobą.

Pozdrawiam

Małgorzata Ziółkowska

www.strefa-ciszy.online